Advent u Ogulinu, 2017.

Advent u Ogulinu - 1. 12. do 07. siječnja 2017.

I ove godine Pučko otvoreno učilište Ogulin pod pokroviteljstvom Grada Ogulina organizira manifestaciju Advent u Ogulinu na kojoj će u tijeku mjeseca prosinca nastupiti brojni izvođači, udruge i ustanove grada Ogulina sve sa željom da nadolazeći blagdan Božića dočekamo u što svečanijem raspoloženju.

Očekuju vas brojne kazališne predstave i radionice za djecu i odrasle. koncerti, performansi i prigodni programi. Novina programa je svečano paljenje adventskih svijeća, svake subote u 18:30 sati a izložba koja će u likovno-kretivnom smislu prati manifestaciju je na temu OBITELJI. Drago nam je da ćemo ugostiti izvođače iz Zagreba i Samobora te promovirati božićni CD "Narodi nam se... " u izvedbi vokalnog ansambla KUD-a "Klek".

I ove godine uživat ćemo u živim jaslicama, pjevu božićnih slavuja, božićnom korzu i drugim brojnim programima.

Sudionici ovogodišnjeg Adventa u Ogulinu su:

KUD "Mladost" Samobor

Pjevački zbor KUD-a "INA" Zagreb

Jagor bend, Ogulin

Ogulinski božićni slavuji

Gitarist Domagoj Vuković

Gradska knjižnica i čitaonica Ogulin

Ivanina kuća bajki

Društvo naša djeca Ogulin

OŠ Ivane Brlić Mažuranić

Prva osnovna škola Ogulin

Gimnazija Bernardina Frankopana Ogulin

Obrtnička i tehnička škola Ogulin

Društvo crvenog križa Ogulin

Udruga radost

Udruga Oda prijateljstvu

KUD "Klek" Ogulin

KUD "Sveti Juraj" Zagorje Ogulinsko

Učenički dom Ogulin

Dječji vrtić Bistrac

Hrvatsko pjevačko društvo "Klek"

Puhački orkestar DVD-a Ogulin

Zavičajni muzej Ogulin

TZ Grada Ogulina

Pokrovitelj manifestacije je Grad Ogulin:-)

ADVENT U OGULINU, 2017. - svečano otvorenje :-)

Uz stihove najljepših zabavnih božićnih pjesama, u nedjelju 03. prosinca na Trgu hrvatskih rodoljuba - kod golubice, paljenjem božićne dekoracije i iskrica dobrote, blagoslovom jaslica i uz nastup ogulinskih slavuja otvorit ćemo ovogodišnji Advent u Ogulinu.

U glazbenom dijelu otvorenja nastupit će Jagor bend i ogulinski božićni slavuji, a uz vesele ritmove ugrijat će nas kuhano vino i čaj.

Božićnoj atmosferi pridonijet će Adventski sajam na kojem će posjetitelji moći kupiti božićne dekoracije, rukotvorine i domaće proizvode.

Ova adventska večer prigoda je u kojoj će građani moći u zapaliti svoje iskrice dobrote i podijeliti ljubav i mir!

:) :) Veselimo se zajedno i širimo predbožićno veselje! :) :)

Petak, 24. Studeni 2017.