USKRS U PUČKOM

Pučko otvoreno učilište Ogulin u sljedećih nekoliko dana bit će domaćin brojnih aktivnosti a koje su u sklopu aktivnosti Uskrs u Ogulinu osmislili i provest će OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin, DV Bistrac Ogulin, Obrtnička i tehnička škola Ogulin, Turistička zajednica Grada Ogulina, Društvo Naša djeca Ogulin i Dječje gradsko vijeće Grada Ogulina, Baptistička crkva Mačkovec i KD Nikola Tesla te obiteljsko poljoprivredna gospodarstva s područja Karlovačke županije.

22.3., petak

19.00 sati | konferencijska dvorana

Književno-korizmena večer OŠ Ivane Brlić - Mažuranić Ogulin

24.3., subota

9.00 sati | Trg kod Golubice | Uskrsni sajam

10.00 sati | konferencijska dvorana | Lutkarska predstava Jaje, DV Bistrac Ogulin

11.00 sati | Trg kod Golubice | Potraga za pisanicama | Turistička zajednica Grada Ogulina, Društvo Naša djeca Ogulin i Dječje gradsko vijeće Grada Ogulina

19.00 sati | konferencijska dvorana | Lazarovo uskrsnuće, predstava Obrtničke i tehničke škole Ogulin

2.4., ponedjeljak

19.00 sati | konferencijska dvorana | Koncert Zbora Baptističke crkve Mačkovec

6.4., petak

16.00 sati | multimedijalna učionica | Radionica izrade pisanica, KD Nikola Tesla

Popratimo aktivnosti u što većem broju.

Četvrtak, 22. Ožujak 2018.